Floriana Garo poston foton e munguar nga ditëlindja më e ëmbël e jetës së saj, tregon barkun

Muaji shkurt i këtij viti do të mbahet mend gjatë për Floriana Garon. Ajo përjetoi 3 gjëra të bukura njëkohësisht. Fillimisht festoi ditën e të dashuruarve, një ditë më vonë ditëlindjen dhe të dyja këto festa gjatë pritjes së ëmbël. Por deri para pak minutash nuk e kishim parë se si dukej Floriana gjatë atmosferës. Ajo ndau me ne një foto nga darka e ditëlindjes ku vihet re edhe barku i rrumbullakosur. E bukur dhe e ëmbël si gjithmonë. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
707 Views