Florian Agalliu dhe e bija filluan pushimet por jo dosido

Me rritjen e temperaturave dhe ardhjen e fundjavës, të gjithë i janë drejtuar detit për të rekuperuar energjitë. Nëse shumica kanë bërë vetëm disa kilometra brenda Shqipërisë, Florian Agalliu dhe familja e tij, kanë udhëtuar pak më shumë.

Familja ka nisur pushimet e para verore të këtij viti. Ata ndodhen në një resort jashtë Shqipërisë, konkretisht në Shqipëri. Flori ka publikuar fotot në llogarinë e tij në Instagram së bashku me vajzën Mia. Përveç trupit të Florit, bie në sy edhe pozimi i tij me vajzën duke treguar muskujt. Si duket edhe Mia ka filluar të marrë nga babi dhe të ndërgjegjësohet për të ngrënë shëndetshëm.

Urojmë që babë e bijë të kalojnë pushime të mbara. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
1172 Views