Foshnja bie me kokë në ujë, rrezikoi jetën | Video

Ky është momenti i tmerrshëm kur një fëmijë për pak sa nuk është mbytur në një pishinë.
Djaloshi 7-muajsh po notonte në pishinë me ndihmën e “gomës me ajër” të vendosur në bel, por papritur vogëlushi përfundoi me kokë në ujë dhe këmbë lartë.
Duke u munduar t’i shpëtojë, vogëlushi arrin të dalë nga goma me ajër, por jo edhe nga uji.
Fatmirësisht stafi i pishinës e shikon pasi për disa sekonda e kishin harruar dhe në momentin kritik reagojnë duke e nxjerrë nga uji.
Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në Quanzhoi në pjesën juglindore të Kinës.

Share With:
Translate »
699 Views