FOTO/ Bes Kallaku dhe Ajka shkojnë t’i urojnë fat djemve kuqezinj

 Kombëtarja shqiptare e futbollit barazoi 1-1 kundër Moldavisë ditën e premte dhe zyrtarisht kuqezinjtë janë në fazën finale të Europianit 2024, që do zhvillohet verën që vjen në Gjermani.

Sonte është ndeshja e fundit me Ishujt Faroe, e cila do të luhet në Air Albania

Bes Kallaku dhe vajza e tij Ajka, i kanë uruar suksese çunave.

Ka qenë vetë Besi i cili ka publikuar fotot nga takimi me kuqezinjtë ku dhe padyshim i ka uruar suksese për ndeshjen e sotme kundër Ishujve Faroe, e cila do të mbahet në orën 20:45 në stadiumin “Air Albania”, ku priten të jenë mbi 20 mijë zemra shqiptarësh.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

Share With:
Translate »
26 Views