FOTO/ Brenda baby shower-rit luksoz të Kylie Jenner, detaji që zbulon gjininë e fëmijës

Kylie Jenner ka organizuar baby shower-in e fëmijës së dytë që po pret me reperin Travis Scott. Miliaderja 24-vjeçare postoi një seri fotosh në rrjete sociale duke zbuluar dhe ambientin mbresëlënës që kishte organizuar. Thuhet se festa është mbajtur në Dhjetor, por ylli me famë botërore zbuloi detaje tani.

Ngjyra rozë ishte elementi kryesor që binte në sy nga dekorimi, detaj ky që mund të tregojë se është në pritje të një vajze. Kylie dukej si gjithmonë e jashtëzakonshme e veshur me një fustan të bardhë të ngushtë që i vinin në pah format e rrumbullakosura.

Pamja e brendshme: Ajo ka mbajtur një profil të ulët pas polemikave rreth babit të vogëlushit Travis Scott dhe tragjedisë së Festivalit Astroworld, e cila çoi në vdekjen e 10 personave.  Por të premten, Kylie Jenner më në fund ndau një vështrim të brendshëm në shower-in e saj të foshnjës, i cili u raportua se kishte ndodhur në dhjetor.

Kylie gjithashtu mori dhurata luksoze nga miqtë e saj, përfshirë një karrocë Dior prej 5 mijë dollarësh. Kylie dhe Travis Scott konfirmuan në shtator se do të bëheshin prindër për herë të dytë. Ata kanë dhe një vajzë tre vjeçare. Kylie ka mbajtur një profil të ulët që nga tragjedia në festivalin e reperit, ku për pasojë humbën jetën 10 persona.

Wow: Ylli, i cili thuhet se ka lindur tashmë, tregoi ngjarjen sekrete të hollësishme me temë rozë në një seri fotografish të shpërndara në faqen e saj në Instagram.

Të dhëna?  Kylie shkrepi gjithashtu një foto të një aktiviteti që ata bënë;  kishte projekte qëndisjesh me zemra dhe fjalë me temë rozë

Shkëlqyeshëm: Kylie kishte përqafuar gunën e saj të vogël me një fustan të bardhë të veshur, i cili kishte mëngë të gjata dhe një detaj me jakë jakë;  ajo shtoi një gjerdan me nyje diamanti

Tre breza: Kylie, e cila kishte flokë të gjata të errëta, pozoi me nënën Kris Jenner dhe gjyshen e saj Mary Jo, e njohur ndryshe si MJ, në baby shower.

Uau!  Miliarderi tregoi gjithashtu dhuratat e saj, të cilat përfshinin një karrocë Dior dhe një çantë të madhe pelenash Dior, si dhe disa çanta blerjesh Tiffany & Co.

Befasuese: Ajo ndau një foto me fëmijë në ditën e Vitit të Ri në Instagramin e saj teksa reflektonte mbi 'bekimet' dhe 'dhimbjet e zemrës' të vitit 2021, duke thyer heshtjen e saj në rrjetet sociale.

Share With:
Translate »
17 Views