FOTO/ Dy gëzime në një ditë, Marku bëhet baba për herë të parë në ditën e ditëlindjes së gruas

Bosieri shqiptare Florian Marku është bërë baba për herë të parë, teksa ka ardhur në jet edhe djali i tij, që ka vendosur ta quaj Matin.

Këtë moment e ka bërë publik vetë boksieri nëpërmejt një psotimi në rrjetet sociale ku tregon dhe emrin e zgjedhur për të voglin e tij.

Marku falenderon Zotit që e solli djallin e tij në të njëjtën ditë që gruaja ka ditëlindjen. Dy gëzime në një ditë për boskierin shqiptarë që këtë herë fitoi ëmimin më të madh të jetës së tij personale.

“Faleminderit Zotit të Gjithësisë për këtë mrekulli që më solli sot. Në të njëjtën datë që ka lindur dhe nusja, në 27 nëntor. Mire se erdhe në këtë jetë djali im MATIN MARKU 27,11,2021. Zoti të dhëntë shëndet, fat, e një jetë sa më te lumtur ! Babi me Mamin do të duan pa kufi gjithmonë”, shkruan boskieri Marku.

Share With:
Translate »
50 Views