Foto e ëmbël nga shtrati i Albanit dhe Miriamit që tashmë është kthyer në 4-antarësh

Çifti njohur Alban Skenderaj dhe Miriam Cani kanë në jetë dy fëmijë Amelian dhe Duamin, por karrierën e tyre nuk e lejnë mbas dore.

Albani pak orë më parë ka publikuar një foto mjaftë të bukur

Duke uruar natën e mirë, Albani shihet i mbushur më dashuri nën përqafimin e fëmijëve të tij dhe Miriamit.

Kujtojmë se Albani po punon fuqishëm për koncertin e tij qe do të realizoj në muajin qershor.

Share With:
Translate »
90 Views