Xhensila konfirmon ndarjen nga Besi me postimin e fundit? (FOTO)

Së fundmi është aluduar shumë herë që martesa mes Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku ka marrë fund, ndonëse janë ata janë bërë prindër të një fëmije të dytë.

Në postimin e fundit në Instagram, Xhensila lë të kuptohet se ajo ka konfirmuar ndarjen me aktorin e humorit.

“Mjafton të ketë diell, Ajk dhe Amen”, këta të fundit janë emrat e fëmijëve të saj.

Kujtojmë se dyshja ka hequr të gjitha fotografitë bashkë nga rrjetet sociale, madje postojnë fotografi me fëmijët të ndarë, si dhe në shtëpi të ndryshme.

Gjithsesi, ende nuk ka ndonjë konfirmim zyrtar nëse thashethemet për ndarjen janë të vërteta.

Xhensila konfirmon ndarjen nga Besi me postimin e fundit? (FOTO)

Share With:
Translate »
48 Views