FOTO/ Françeska Murati së shpejti nënë për herë të dytë

Modelja Françeska Murati ka treguar se së shpejti do të bëhet nënën për herë të dytë.

Gjatë një bisede me ndjekësat në Instagram, ajo u shpreh se një fëmijë i dytë është në planet e saj.

“Si ju bëhet, jeni gati për plazh?” i pyeti ajo fansat, ndërsa një ndër ta iu përgjigj: “Ja këtu në maternitet duke shuar nepsin nga telefoni.”

“Shihemi atje vitin tjetër”– ka shkruar Françeska, teksa krahas saj vendosi emojin e një gruaje shtatzënë.

Kujtojmë modelja dhe partneri i saj kanë një fëmijë së bashku, Charlie.

Share With:
Translate »
22 Views