Fjolla dhe Albani do të bëhen prindër për herë të tretë, zbulohet gjinia e bebit

Këngëtari i njohur Alban Mehmeti dashurinë e tij e kurorëzoj me Fjollën vite me parë dhe kanë në jetë dy djem.

Pak dite me parë Fjolla kishte treguar indirekt se është në pritje të ëmbël,

Përmes eventit ku çifti kanë organizuar aty mësuan se do të bëhen prindër të një vajze.

Urime me jetë të gjatë!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Agon Gjinofci (@agongjinofci)

Share With:
Translate »
15 Views