FOTO/ Në Turqi me pushime, Luizi dhe Kiara ndajnë fotot e ëmbla me Lunën

Një ndër çiftet më të preferuar të showbiz-it shqiptar, Luizi dhe Kiara, kanë zgjedhur që pushimet e verës ti kalojnë në Turqi.

Bashkë me to është bashkuar e ëma e Luizit dhe nuk ka si të mungojë e vogla e tyre, Lunushi.

U bë vetëm pak ditë që çifti ka nisur pushimet dhe në asnjë moment nuk kanë nguruar të ndajnë pamje të ambientit ku po qëndrojnë.

Mirëpo postimi që kanë bërë pasditen e sotme është një ndër më të bukurit.

“Familja Ejlli”!

Share With:
Translate »
49 Views