FOTO/ Princ Leka e tregon hapur, Princeshë Geraldina feston 1 Qershorin me babain dhe partneren e tij

Sot, në ditën e fëmijëve Princ Leka ka ndarë disa foto mjaft të ëmbla me vajzën e tij.

“Duke festuar me vajzën time Geraldinë, ju dërgojmë urimet tona të përzemërta të gjithë fëmijëve të kombit tonë. Gëzuar 1 Qershorin! “, ishte urimi i Lekës për Geraldinën dhe të gjithë fëmijët.

Padyshim që fotot e bukura janë shkrepur nga fotografja që i ka marrë zemrën Princit, Blerta Celibashi.

Këtë detaj Princi është siguruar që ta bëjë të ditru nëpërmjet një tag-u. Kujtojmë se pas divorcit të bujshëm me Elia Zaharian, Princ Leka ka nisur romancën dhe bashkëjeton me fotografen e tij.

Share With:
Translate »
23 Views