Foto sa 1 mijë fjalë! Deputeti i PS na prezanton me gruan dhe tre djemtë

Deputeti i PS-së, Ervin Bushati nuk ka shumë kohë që është bërë baba për herë të tretë. Në muajin shtator, bashkëshortja e tij, Jonida solli në jetë Tomin, djalin e tretë të tyre.

Së fundmi, deputeti socialist Ervini Bushati, ka postuar në rrjetet sociale një foto familjare sa 1 mijë fjalë.

E bashkë me foton, ai ka uruar dhe bashkëshorten e tij në ditën e nënës, e cila shihet e rrethuar nga djemtë e shtëpisë.

Share With:
Translate »
640 Views