Jennifer Aniston dhe Brad Pitt së shpejti prindër?

Sipas prestigjozes “In touch”, shkruhet se çifti  janë sërish në krahët e njëri-tjetrit dhe jo vetëm kaq, po mendojnë të kenë një fëmijë së bashku e të ndërtojnë një familje të vogël dhe të lumtur.  Sipas shkrimit aktorja bukuroshe po plotëson çdo dëshirë të saj të lëna peng.

Që kur Jennifer Aniston dhe Brad Pitt u rikthyen pas martesave të pasuksesshme tek Justin Theroux dhe Angelina Jolie, respektivisht ata kanë folur për të pasur një fëmijë së bashku. Burimet ekskluzivisht kanë thënë në kontakt se jo vetëm Angelina është lënduar shumë nga Bradi që dëshiron të fillojë një familje me Jennifer shumë shpejt pas ndarjes së tyre, por ajo gjithashtu nuk mund ta besojë që kjo po ndodh.

Një mik i Jennifer tha se: “Është sikur fati i solli ata së bashku dhe patjetër që mund t’i shoh ata që kanë një fëmijë së bashku. Ai dhe Jen kanë folur për të lëvizur së bashku dhe për t’i dhënë një tjetër përpjekjeje lidhjes. ”Të gjithë janë në pritje të deklaratës të tyre, nëse do i pranojnë të gjitha këto apo mbeten thjesht thashetheme kalimtare.

Share With:
Translate »
648 Views