Fotoja e fundit bën lëmsh rrjetin. Loredana dhe Karim Adeyemi prindër?

Së fundmi, Loredana ka publikuar një seri fotosh në ‘Instagram’, ku shfaqet me Karim Adeyemi. Në një nga fotot Karim ka një fëmijë në prehër. Kaq mjaftoi për të ngritur pikëpyetjet se mos vallë ata janë bërë prindër në fshehtësi.

Në fakt, prej kohësh ka pasur disa dyshime në lidhje me Loredanën, se mos është bërë nënë për herë të dytë pasi publikoi foton me Hanën dhe një djalë në krah, pa e komentuar se kush është. Ndonëse, nuk përjashtohet mundësia të jetë fëmija e ndonjë mikut të tyre.

Megjithatë, duhet ta theksojmë se Loredana pëlqen të luajë me publikun për të qenë në qendër të vëmendjes. Ndaj, mbetet për t’u parë se si qëndron e vërteta.

Share With:
Translate »
25 Views