Fotot e ndara nga Kourdey Kardashian ngjallin reagime në rrjet!

Kourdey Kardashian ka publikuar një sërë fotosh dhe videosh nga përditshmëria e saj si nënë e re në Instagram , ku njëra prej tyre ka shkaktuar reagime teksa motra e saj 44-vjeçare Kim Kardashian ka pozuar para kamerës teksa po nxirrte qumësht nga gjoksi.

“Kjo është jeta”, ka shkruar ajo krahas fotove, ku shumë e kanë kritikuar se pse ka zgjedhur të bëjë publike këtë procedurë.

Në një foto tjetër, ajo shihet duke shëtitur 4-vjeçarin Rocky me bashkëshortin e saj Travis Barker, ndërsa në një tjetër djali i vogël tërheq zinxhirin rreth qafës së babait të tij baterist. Ajo postoi gjithashtu një radiografi të një krahu të thyer, një imazh që ngriti pyetje të reja.

 

Share With:
Translate »
28 Views