Hodhi lumë akuzash mbi të/ Reagon për herë të parë babai i Sarës: Nuk e prisja nga vajza ime!

Babai i Sara Gjordenit ka reaguar pas akuzave të bëra nga vajza e tij se ka tentuar ta helmojë dhe ta rrëmbente kur ishte e vogël.

Sipas tij, divorcin me ish-bashkëshorten e ka bërë për shkak të tradhtisë, ndërsa mohon të gjitha deklaratat e Sarës për dhunë.

“Po të dijë edhe këtë Sara, se po e them publikisht, babi, mamanë tënde e ka lënë për tradhti bashkëshortore. Po ti nuk e ke pyetur ndonjëherë mamanë. Më tradhtonte, e kam kapur vetë. Unë jam Artur Gjordeni, jam babai i Sara Gjordenit, po e jap këtë intervistë sepse nuk e prisja nga vajza ime.

Share With:
Translate »
32 Views