Fragmente nga “baby-shower” i Bubulina Krasniqi, ngjyra zbulon gjininë e bebit

Para disa ditësh Teuta Krasniqi, motra dhe mikesha e këngëtares Bubulina Krasniqi shpërndau një foto ku viheshin re kilet që Bubulina ka marrë nga shtatzania. Ndërsa sot, është përsëri Teuta ajo që ka ndarë me ndjekësit një foto nga festa e pritjes së bebit të Bubulinës. Ajo që bie në sy veç barkut të mamit në pritje, është ngjyra bojëqielli. Me siguri do të jetë djalë. Për emrin, mbetet ta mësojmë pas lindjes… edhe po e mësuam më parë do t’ua themi dhe juve. /Kids’ Time

 

Share With:
Translate »
2510 Views