Nuk do ta besoni sa ka ndryshuar Bubulina nga shtatzania

Bubulina Krasniqi vazhdon akoma të mbahet mend e të ketë interesim për të nga ana e publikut, edhe pse qwndroi vetwm pak kohw nw skenw si artiste,  ndaj zhvillimet e rëndësishme të jetës nuk kanë se si ikin publikut tw vwmendshwm.  I tillë është edhe ai i shtatzënisë, pak muaj pasi kurorëzoi dashurinë e një lidhjeje shumë vjeçare. Bubulina tashmë është në javët e fundit dhe në bazë të një imazhi të shpërndarë nga Teuta, ka ndryshuar mjaft me peshën e shtuar e cila sidoqoftë po i rri shumë mirë. 

Share With:
Translate »
900 Views