Fragmente nga e shkuara, personazhet në foto janë babë e bijë dhe të gjithë i njihni

Nostalgjia për të shkuarën, duke filluar me fëmijërinë apo fragmente të tjera të jetës, i ka prekur së fundmi pothuajse të gjithë personazhet e njohur të ekranit. E fundit që është kthyer pas në kohë me anë të një fotoje është këngëtarja Besa Kokëdhima. Para disa orësh ajo ka publikuar një fragment nga koha kur ka qenë foshnje, krah babait të saj, deputetit Koço Kokëdhima.

Të dy të qeshur dhe kaq të lumtur, mund të themi me siguri se nëse foto nuk do ishte e postuar me mbishkrim nga këngëtarja do e kishim shumë të vështirë t’i njihnim.

Share With:
Translate »
602 Views