Fronti bën 1-vjeç! Arian Agushi uron të birin me fjalët emocionuese

Arian Agushi sot ka festë në familjen e tij.

Sot festojnë ditëlindjen e parë, të djalit të tyre Frontit.

Nuk mungoi edhe urimi i Arianit për të birin, ai shkruan “Urime 1 vjetori bir ♥️

Sa herë msyn dushmani kah kombi Shqiptar,

Ti je Fronti jem bir ti je Front i par’ ????????”

Kujtojmë që Ariani ka dy djem Gureilin dhe Frontin

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

Share With:
Translate »
66 Views