Me Albanin dhe dy djemtë të përqafuar, Çiljeta Xhilaga publikon foton më të bukur familjare

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga ka ndryshuar foton e saj të profilit në Instagram dhe ka vendosur një foto të bukur familjare.

Në foto shihen Çiljeta, djali i saj Fernando, partneri i saj, futbollisti Alban Hoxha dhe djali i tij, Beko.

Kujtojmë, se Çiljeta dhe Albani janë prej vitesh në një lidhje dashurie.

Nuk ka asnjë përshkrim të disponueshëm

Share With:
Translate »
61 Views