Frymëzuese, aktorja humbet 30kg pas shtatzanisë, ja si duket

Të jesh mamaja nuk do të thotë aspak që nuk duhet të kesh forma të mira trupore.

Aktorja e njohur kohët e fundit ka ndarë me fansat online transformimin e saj.

30 vjeç, mama e dy fëmijëve, Blake Lively dukej e mrekullueshme teksa pozonte për foto në sfilatën e Michael Kors në New York Fashion Week.

Ajo kishte veshur një pallto të kuqe lëkure dhe shprehet që ka humbur plot 30 kg nga pesha e shtatzanisë.

Një transformim vërtet frymëzues ky!

Share With:
Translate »
623 Views