Fuga tregon arsyen prekëse që e detyroi të ‘arratisej’ nga muzika

Fuga, artisti i muzikës i cili hoqi dorë kohë më parë prej saj, së fundmi ka dhënë një intervistë, ku ka folur pikërsht për arsyen e largimit të tij nga muzika.

Pasi nëna e tij u diagnostikua me kancer, jeta e Fugës mori një tjetër rrjedhë.

Në vitin 2011, nëna është diagnostikuar me kancer dhe ma ndërroi një pikëpamje për jetën shumë ndryshe.

Ai është shprehur më tepër dhe me suksesin që pati asokohe, dhe gjithashtu me marrëdhënien që ka ruajtuar me dy artistët, Elvana dhe Flori.

Me Florin kam kontakt një herë në vit le të themi, është komunikimi shumë i rrallë por sa herë që ndodh është gjithmonë komunikim i ngrohtë.’

Fuga tregon arsyen prekëse që e detyroi të ‘arratisej’ nga muzika

Share With:
Translate »
33 Views