Fundjava e ëmbël e Miriam

Miriam dhe Alban, janë pa dyshim një nga familjet më të bukura të showbizit shqiptar. Ndërkohë që Albani ndodhet në Shqipëri si pjesë e jurisë së The Voice of Albania, mami dhe Ameli e ndjekin dhe bëjnë tifo për të nga televizori, siç e kanë treguar edhe fotot që shpërndan Miriam në rrjetet sociale. Ndërsa sot, si fundjavë që është, ato po shijojnë rrezet e diellit në një kënd lorjrash. “My cupcake” shkruan Miriam në foton e publikuar në Instagram, që na zbukuroi ditën të gjithëve.

Share With:
Translate »
764 Views