Tuna publikon foton e parë të djalit

Tuna e cila ka vetëm një jave që ka lindur djalin e saj Tian, sapo ka sjellë foton e parë të tij. Në foto në fakt duken vetëm këmbët e vogëlushit. Duket se Tuna dhe Patrisi po e shijojnë prindërimin, sepse janë shkëputhur pothuajse plotësisht nga rrjetet sociale.

Share With:
Translate »
1369 Views