Fundjava e Ermalit sapo nisi dhe me shumë diell madje

Moderatori i njohur Ermal Mamaqi u bë baba për herë të dytë këtë muaj. Komediani dhe bashkëshortja Amarda Toska u gëzuan me një vajzë emri i së cilës është Sia. Dyshja ende nuk na kanë njohur me të voglën e shtëpisë, pasi ndoshta është ende herët që ta publikojnë Sian në rrjetet sociale.

Gjithsesi sot Ermali ka publikuar një foto vërtet të bukur teksa kalon ditën me diell me dy vajzat më të rëndësishme në jetën e tij. Në foton e publikuar në Instagram shihet Ami me karrocë, dhe Ermali shkruan “Me gocat”. Ne mezi po presim të njihemi me gocën e Amit dhe Ermalit…

Share With:
Translate »
781 Views