Gashi dëshiron të bëhet baba dhe ka një kërkesë për vajzat!

Gashi ka shprehur dëshirën për t’u bërë baba!

Reperi shqiptar ka publikuar sot një foto ku shfaqet në momente të këndshme me nipin e tij të vogël.

Pas këtyre momenteve ai shprehet se dëshira e tij për të pasur një fëmijë është rritur tashmë.

Ndaj ai u bën thirrje të gjitha femrave të interesuara, t’i bëjnë një zë.

“E dua nipin tim aq shumë saqë mendoj se është koha të bëhem me një djalë. Të gjitha vajzat single që duan fëmijë me mua….”, shkruan reperi.

Share With:175 Views