Gaz Paja së shpejti baba, zbulon gjininë e bebit; Erion Veliaj i ofron “ndihmë”

I ftuar sonte në emisionin “Soirèe” të Jonida Shehut ishte aktori i njohur Gaz Paja.

Pas dasmës madhështore të shumë diskutuar dhe për lajmin e shpejtë të shtatzanisë së Irës, tani nuk ka mbetur gjë tjetër veçse të mësonim gjininë e bebit.

Gazi na tregoi se çifti është në pritje të një djali. Ndërkohë nuk ka munguar as batuta e kryetarit të bashkisë së Tiranës Erion Veliaj i cili është ofruar për t’i dhuruar rrobat e djalit të tij.

Natyrisht ne e dimë që Gazi nuk është në të tilla kushte për të huazuar rrobat e Kajanit për djalin e tij por nëse ndodh, do të ishte interesante. Fundja ashtu janë rritur të gjithë, kush më pak e kush më shumë. /Kids’ Time

Share With:
Translate »
571 Views