Me foton më të ëmbël pranë detit, Alfio Rrotani zbulon barkun e rrumbullakosur të Fatmës

Mbrëmjen e kaluar moderatorja e njohur, Fatma Methasani dhe partneri i saj, Alfio Rrotani zbuluan për të gjithë fansat se ishin në pritje të fëmijës së tyre të parë. Pas këtij momenti të shumtë ishin personazhet e ‘showbiz-it’ të cilët e uruan publikisht dyshen. Ndërsa sot shefi i kuzhinës ka zgjedhur që me një foto pranë detit të zbulojë barkun e rrumbullakosur të Fatmës, të cilin shfaqet duke e puthur. Krah saj Rrotani ka bashkangjitur dhe 3 figura zemrash duke treguar kështu dashurinë e madhe për këtë moment special në jetën e tyre.

Njëjtë edhe si dje, ky postim ka hasur reagime të shumta pozitive nga ndjekësit, të cilët vazhdojnë ta urojnë çiftin për fëmijën që pritet të vijë në jetë shumë shpejt.

View this post on Instagram

❤❣❤

A post shared by ALFIO RROTANI (@alfio_rrotani) on

Share With:
Translate »
368 Views