Genc Fuga rikthehet pas sëmundjes dhe shpërthen në lot me letrën e vajzave dhe Enit

Në një intervistë të parë pas sëmundjes, Genc Fuga ka shpërthyer në lot.

Mirë, por ende i brishtë emocionalisht, Genci qau kur Rudina Magjistari i dha lulet dhe pusullën nga bashkëshortja Eni, dy vajzat e tyre dhe Fiona, vajza e tij nga martesa e parë.

Genc Fuga rikthehet në ekran pas sëmundjes dhe shpërthen në

Genci, nuk mundi as ta lexonte letrën për shkak të emocioneve të forta.

Pas goditjes në tru dhe një ndërhyrjeje, Genci i është rikthyer më në fund teatrit.

Share With:
Translate »
36 Views