Gent Zenelajt ia ka marrë krejt vëmendjen kjo vajzë

Gentian Zenelaj një pjesë të mirë të profilit të tij në ‘Instagram’ ja kushton së bijës, me të cilën ka raportin më të bukur. Do thoni ju, çdo baba kështu është për vajzën… Sigurisht kjo vlen, por nga ana tjetër kur sheh një personazh publik që ndan kaq detaje nga jeta, të bën ta shohësh me një sy edhe më të dashur.
Genti fundjavën ja ka dedikuar vajzës dhe aktivitetet me të nuk kanë fund. Me piano dhe mësime frengjishteje nisi e premtja, e kushedi sa bukur do mbarojë.
Ndonjëherë momente kaq speciale të ndara me të gjithë na kujtojnë që duhet t’i hedhim sytë tek ata që kemi më pranë zemrës. Familja mbi gjithçka!

Share With:
Translate »
122 Views