Gjendet 15-vjeçarja shqiptare që ishte zhdukur që 6 ditë në Gjermani

Pas gjashtë ditësh që ishte shpallur e zhdukur, sot është gjetur 15-vjeçarja, Rahmone Jusufi fati i të cilës nuk dihej nga data 11 shtator. Për gjetjen e saj ishin mobilizuar Policia gjermane dhe familjarët ndërsa në rrjetet sociale ishte e publikuar fotografia e saj kudo

Së fundmi, familjarët e saj kanë njoftuar se 15-vjeçarja është në shtëpi.

Ata shprehën falënderime për çdo person që ka dhënë ndihmë për të rënë në gjurmët e Rahmones.

 

 

Share With:
Translate »
54 Views