Gjëra vajzash, tani Tara mund të veshë edhe rrobat e Afronës

Afrona e Tara tanimë janë bërë shoqe që nuk ndahen në asnjë shëtitje.

E vogla e Teuta Krasniqit dhe Bleros është e njohur për gjithë publikun dhe ende fëmijë ajo po mbulon mediet rozë.

Blero duket se sa herë del me Afronën, çiftin e shoqëron edhe Tara.

Së fundi Blero n aka informuar edhe me një detaj të dy femrave më të dashura të tij.

Tara është ajo që ia merr edhe gjërat e Afronës në mungesë të saj.

Ajo kë vënë kapelën e Afronës, e këtë ‘vjedhje’ Blero nuk ka mundur të mos e raportojë tek e dashur e tij./ORAvip/

Share With:
Translate »
1408 Views