Gjithmonë i përkushtuar pas Annës, Xhemi kujdeset të ruajë këtë kujtim të bukur të Arditit me vajzën

Moderatori i njohur, Ardit Gjebrea ka treguar gjithmonë se ka një lidhje shumë të ngushtë me vajzën e tij, Anna.

Teksa shijojnë detin, por dhe vazhdojnë xhirimet e ‘E diela shqiptare’, Gjebrea nuk harron t’i kushtojë vëmendje të voglës së tij, të cilën e ka fotografuar së fundmi në pishinë.

Këtë moment është kujdesur ta ruajë si kujtim Xhemi Shehu, e cila ndodhet në po të njëjtin vend me Arditin.

“Kur Xhemi të kap mat duke fotografuar Annën”, ka shkruar Arditi krah postimit në ‘Instastory’.

Me siguri moderatorët janë duke i shijuar maksimalisht këto ditë pranë detit me njerëzit e tyre më të dashur dhe stafin e punës, duke krijuar kështu kujtime nga më të bukurat.

Share With:231 Views