Gjyshja e Hueyda El Saied feston ditëlindjen, ja ku e keni parë | Video

Hueyda El Saied qenka kthyer për një motiv të fortë nga Luksemburgu në datën 7 mars. Nuk paska qenë vetëm festa e mësuesve e cila ajo uroi gjyshen, mamin dhe tezen e saj si mësuesit e jetës, as 8 Marsi që uroi përsëri femrat e familjes por paska qenë dhe ditëlindja e gjyshes.

Gjyshen e Hueydës përveçse në Instagramin e saj e keni parë edhe dikur tjetër. Ajo ka qenë protagoniste në filmin shqiptar “Unë dhe Lenini”.

 

Ndërsa ditën e djeshme, gjyshja e Hueydës ka festuar ditëlindjen e saj ku e uron edhe Gabrieli. Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme. /Kids’ Time/

Share With:
Translate »
1993 Views