Grace e dimë që ka ngjarë nga mami por edhe e vogla e Aurela Gaçes po vërteton se ka zë | Video

Aurela Gaçe është nënë e dy vajzave, Grace dhe Abigail. Gracen e kemi parë që i ngjan Aurelës si në pamje ashtu edhe në karakter. Ajo është shumë energjike dhe ka trashëguar talentin e mamit. Por Aurela është treguar bujare edhe me të voglën Abigail. Sot në një video të postuar në Instagram nga këngëtarja, vajzat e shtëpisë shfaqen duke kënduar. Për më tepër ndiqni videon e mëposhtme. /Kids Time/

 

Share With:
Translate »
735 Views