Graniti dhe Taulanti fejojnë motrën e vogël me festë të madhe

Granit Xhaka dhe Taulant Xhaka kanë një numër të madh të fansave anembanë trojeve shqiptare dhe më gjerë.

Dyshja gjatë viteve të kaluara i kanë dhënë fund beqarisë, duke përzgjedhur partneret e tyre të jetës.

Madje, Graniti është martuar me bukuroshen Leonita Lekajn, me të cilën ishte në lidhje disavjeçare.

Urime Fejesa – @diartdraga @agnesaxhaka ????

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Ndryshe prej Granitit, Taulanti së fundi është fejuar me të dashurin Arbnora Nuredinin, me të cilën pritet edhe të kurorëzohet.

Por, pasi “rehatuan” vetveten, dyshja tashmë gjatë mbrëmjes së sotme kanë fejuar edhe motrën e tyre, Agnesën.

Dy futbollistët i kanë uruar suksese dhe çdo gjë të mirë motrës së tyre pas fejesës me Diart Dragën duke publikuar edhe imazhe të njëjta në rrjetet sociale.

Ndryshe, Granitin do ta shohim edhe sezonin e ardhshëm në Arsenal gjersa Taulanti është lojtar i Baselit, po që po kërkohet nga një numër i madh i klubeve evropiane.

Urime Fejesa – @diartdraga @agnesaxhaka ????

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

Share With:
Translate »
860 Views