Greta Koçi dhe i biri në një xhiro ne kopshtin zoologjik

Këngëtarja Greta Koci është prej një jete në skenë dhe numëron shumë këngë hite.

Ylli i muzikës vitet e fundit është më pak prezente me projekte të reja muzikore.

Greta, së fundi i është përkushtuar më tepër jetës familjare dhe rrites së të birit, me të cilin edhe poston fotografi kohë pas kohe

Siç mund ta shihni, Greten e ka ndryshuar mjaftë mëmësia.

 

Share With:
Translate »
26 Views