“Lavdi Zotit”/ Këngëtari i njohur shqiptar bëhet baba për herë të dytë

Teksa pak momente më herët Landi Hysi ndau dy fotografi tepër të ëmbla të familjes së tij, teksa bëri me dije se bashkëshortja e tij është shtatzënë dhe janë në pritje të një fëmije të dytë, një tjetër postim ka ardhur prej tij vetëm para pak minutash.

Ai ka ndarë lajmin në rrjete sociale, teksa ka shpërndarë një fotografi me të voglën e tij, duke mos e treguar ende portretin e saj dhe duke bërë me dije se u bë baba për herë të dytë.

“Part 4. Lavdi Zotit!”- shkruan Landi përbri fotografisë.

Share With:
Translate »
32 Views