Greta Koçi publikon videon e ëmbël me djalin e saj në krah

Këngëtarja e njohur Greta Koçi pak muaj me parë është bërë nënë.

Ajo këtë periudhë po e shijon mjaftë shumë pran djalit të saj ku dhe ka publikuar një video mjaftë të bukur që ka tërhequr dhe vëmendjen e ndjekëseve.

Gjithashtu ajo ishte shprehur “Dashuria ime e fundit e vërtetë”.

Ndiqeni për më shumë videon.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1)

Share With:
Translate »
34 Views