Grida Duma flet për mbesën e saj: Është shumë e bukur, më ngjan si portret dhe si personalitet

Grida Duma e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit” në RTV Ora, ndër të tjera ka folur edhe për mbesën e saj, të cilën e do shumë dhe se i ngjan në portret dhe në personalitet.

Rudina Dembacaj: Nëse dikush do të të bënte një surprizë, kë do dojë?

Grida Duma: Mbesën time, Xhanën. Më ngjan shumë si portret, më ngjan shumë si personalitet, është shumë e bukur, është shumë artistike si stil. Dhe ime motër që është personi më i gëzuar i familjes sonë, po të mos jetë ajo ne nuk dimë të qeshim. Ajo është një rrumujë e madhe por edhe gëzimi që ne kemi herë pas here. Më thotë për Xhanën që edhe 3 vjet mund t’ja dal, duhet të vijë tek ti se ka pyetje të vështira.

Share With:296 Views