E fejuara e djalit të Berishës feston Halloween, ja si duket

Armina Mevlani, gruaja e djalit të Sali Berishës ka festuar halloweenin.

Ajo është një nga blogeret më simpatike shqiptare dhe padyshim nuk mund të qëndronte pa veshur një kostum Halloweeni.

Blogerja ka zgjedhur të jetë një lepurushe seksi këtë Halloween, duke u dukur mjaft sensuale dhe në formë.

Share With:556 Views