Gruaja e Ermal Fejzullahut shtatzënë, sa hijeshi i ka dhënë

Ariana Fejzullahu është në pritje të ëmbël.

Familja e tyre po zgjerohet dhe barku po rritet.

Sot, Ariana ka postuar një foto me fustan të bardhë, me duart mbi bark dhe me një buzëqeshje në fytyrë. Sa hijeshi që i ka dhënë shtatzania!

Ne i urojmë shtatzani të mbarë! /Kids’ Time

Share With:386 Views