Gruaja shtatzënë lind në vaskën e nënës së saj dhe thotë se ishte ‘lindja e ëndrrave’

Një 19-vjeçare lindi në vaskën e nënës së saj – duke treguar se ajo e bëri këtë pa asnjë mjekim .

Gruaja tha se ishte e lumtur që e kishte përjetuar lindjen në shtëpi, pasi kishte një shtatzëni me rrezik të lartë .

Chloe-Elizabeth Elliott, 19 vjeç, nga Pontefract, Yorkshire , lindi vajzën e saj të shëndetshme Elizabeth-Hope, në shtëpi me nënën e saj, Elizabeth, 38, pranë saj.

Ajo shpjegoi, duke thënë: Mamaja ime mendoi se isha e çmendur, ajo priste që të telefononte një ambulancë, por ajo kurrë nuk kishte nevojë, madje nuk bërtita një herë.

Chloe-Elizabeth vazhdoi duke thënë se mendonte se “nuk do të mund të kishte kurrë një fëmijë”, por pas lindjes është ndjerë kaq e gëzuar dhe e lumtur.

Ajo tha se gjatë gjithë shtatzënisë dhe lindjes, ajo ishte mbështetur nga mamaja e saj, të cilën ajo e cilësoi si një “grua të jashtëzakonshme”.

Share With:
Translate »
26 Views