Habit Ami, dy javë pas lindjes rikthehet në punë shumë larg Shqipërisë

Lindja e Sias së vogël, pushtoi të gjitha portlet dhe mediat rozë. Ermali dhe Ami, çifti i suksesëshëm i televizionit dhe biznesit u bënë prindër për herë të dytë. Por mesa duket prindërimi nuk i ka penguar asnjëherë të zhvillojnë karrierën e tyre. Sidomos Amin, e cila ka më shumë obligime ndaj të voglës që është vetëm dy javëshe. Nënat e reja do të habiten kur të mësojnë së Ami ka udhëtuar drejt Rmoës për sfilatën më të fundt të fustaneve të nuserisë, biznes që bukuroshja e ekranit e zhvillon në Shqipëri. Nuk e dimë nëse e shoqëron edhe Sia e porsalindur, por ne duam t’i japim një duartrokitje Amit për guximin! /Kids’Time/

Share With:
Translate »
780 Views