Habit modelja e famshme: “Fotot provokuese m’i bën im bir”

Elizabeth Hurley ka zbuluar se fotot e shumta provokuese që poston në Instagram ia bën djali i saj 15-vjeçar. Modelja 52-vjeçare kohët e fundit ka postuar një foto ku shihet pa reçipeta dhe që shokoi 833 000 ndjekësit e saj në rrjetin social. Tashmë që ajo ka treguar kush është fotografi, disa mendojnë se kjo marrëdhënie nënë-bir është e çuditshme.

Share With:
Translate »
606 Views