Habit moderatorja: Burri im mund ta bëjë një djalë me kë grua të dojë

Ditën e sotme në emisionin “Kush vjen për drekë” ka qenë e ftuar moderatorja Dajana Shabani, e cila krahas gatimit, ka treguar më shumë për jetën e saj private.

Ajo ka një vjazë, e quajtur Marlena, e cila siç rrëfeu Dajana është shumë e ngjashme në karakter me të.

“Bashkëshorti kuptoi që do t’i duhet të përballojë 2 Dajana!”-rrëfeu ajo.

Por e pyetur nëse bashkëshorti tashmë dëshiron edhe një djalë, që të jetë i ngjashëm me të, Dajana u shpreh se nuk donte fëmijë tjetër dhe se ai mund ta bënte djalin me kë grua të donte.

“Mund të gjejë çdo grua në botë të bëjë një djalë sepse unë e kam ndarë mendjen që dua të kem vetëm një.” –u shpreh Dajana.

Share With:
Translate »
1244 Views