Habitet princeshë Elia, i ka mbirë një lule e pazakontë në bahçe

Princeshë Elia Zaharia Zogu ka ndarë në Instagram një foto tepër verore të së ëmës, aktores Yllka Mujo. Ajo ka pozuar në oborrin e së bijës e veshur me një fustan rozë dhe më çadër dielli mjaft elegante në dorë. ‘Më paska mbirë një lulë në bahçe’, – shkruan Elia, ‘lulja ime’. Nuk kanë munguar komentet pozitive të ndjekësve dhe urimet në këtë postim. Një dedikim mjaft i bukur i Elias për të ëmën aktore, profesionin e së cilës e ka edhe ajo vetë. 

Share With:
Translate »
1085 Views