Fier, në kërkim 41-vjeçari pasi kryente vepra të turpshme me të bijën e mitur

Një 41-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia e Fierit, pasi dyshohet se ka bërë vepra të turpshme me vajzën e tij të mitur. Ngjarja tronditëse ka ndodhur në qytetin e Fierit, ku D. M, 41 vjeç  dyshohet se në shtëpi ka kryer vepra të turpshme me vajzën 12-vjeçare. Ka qënë vetë ajo që ka kallëzuar të atin në polici, teksa kanë nisur hetimet për ngjarjen e rëndë dhe kapjen e autorit.

Share With:
Translate »
755 Views